whatsapp
Epoksi Kaplama Uygulamaları

Anasayfa Epoksi Kaplama Uygulamaları

Epoksi Multilayer Kaplama

Epoksi Multi-Layer Kaplama

Epoksi Multi-Layer kaplama temizlenmesi kolay ve toz tutmayan bir zemin kaplamasıdır. Yarı pürüzlü ( portakal kabuğu desenli ) ve tam pürüzlü ( kum pürüzlü) olarak uygulanabilir, araç ve yaya trafiğine uygundur, orta kalınlık sınıfına girer,sürtünmeye , darbeye ve aşınmaya orta oranda dayanıklıdır, tamiri mümkündür,estetik bir yapı oluşturur ,kalınlığı 2 mm-5mm arasında değişmektedir. Zemin kaplama yapıldıktan yaklaşık bir gün sonra üzerinde yürüme için hazır hale gelir,tam  mekanik ve kimyasal dayanım için 7 gün beklenerek ağır yüke maruz bırakılmamalıdır.
Kullanım alanları: ilaç fabrikaları,tekstilk fabrikaları,makine fabrikaları,gıda üretim tesisleri,otomotiv sektörü vb.. )
 


Ara
Epoksi Multilayer Kaplama

Epoksi Self Leveling Kaplama

Epoksi Self Levelling Kaplama

Temizlenmesi oldukça kolay ve toz tutmayan epoksi self levelling kaplama orta mekanik mukamvemeti olan, kendiliğinden yayılma özelliğine sahip olduğu için her türlü ortama kolaylıkla uygulanabilme özelliğine sahiptir. İstenilen renkte uygulanabilir.Yeni beton zeminlerde veya aşınmış,çukurlaşmış,zedelenmiş beton yüzeylerini parlak ve pürüzsüz bir hale getiren bir zemin kaplama türüdür,Her türlü iç mekanda hem görsel hemde endüstriyel amaçla kullanılabilir.Zemin kaplama kaplama yapıldıktan bir gün sonra yaklaşık bir gün sonra üzerinde yürüme için hazır hale gelir,tam mekanik ve kimyasal dayanım için 7 gün beklenerek ağır yüke maruz bırakılmamalıdır.Kalınlığı 1 – 3 mm arasında değişmektedir.

Kullanım alanları:ilaç fabrikaları,elektrik fabrikaları,showroomlar, giyim atölyeleri,otomotiv sektörü,gıda üretim yerleri vb..)


Ara
Epoksi Self Leveling Kaplama